Рус   Укр
Главная страница Карта сайта Интернет-приемная

Кредитный калькулятор ипотеки
Кредитный калькулятор ипотеки

Калькулятор субсидий
Калькулятор субсидий

Виборчі дільниці м.Алчевск
Виборчі дільниці м.Алчевск

Аварийные и диспетчерские службы г.Алчевска
Аварийные и диспетчерские службы г.Алчевска

Предыдущая версия сайта
Предыдущая версия сайта

Новости

  03.10.2013

  Оголошення про проведення конкурсу з визначення на конкурентних засадах суб'єктах господарювання

  ОГОЛОШЕННЯ

  Алчевська міська рада оголошує конкурс з визначення на конкурентних засадах суб’єкта господарювання, який має ліцензію на виконання робіт із землеустрою, для виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди на яку пропонується для продажу на земельних торгах, яка розташована за адресою: Луганська область, м. Алчевськ, вул. Горького біля будинку № 12.

  Дані про земельну ділянку: земельна ділянка несільськогосподарського призначення орієнтовною площею 0,0350 га для будівництва та експлуатації будівлі комерційного призначення з зупинкою громадського транспорту.

  Дата, час і місце проведення конкурсу: 12.11.2013 року о 10.00 годині, за адресою: Луганська область, м. Алчевськ, вул. Леніна, 48, третій поверх зал засідань. Контактні телефони: 3-55-01; 3- 72- 44.

  Заяви про участь у конкурсі приймаються за поштовою адресою Луганська область, м. Алчевськ, 94220, вул. Леніна, 48, каб. № 67 с 800 до 1700, перерва с 1200 - 1300Кінцевий термін прийняття заяви про участь у конкурсі – 04.11.2013.

  Умови конкурсу: учасникам конкурсу необхідно подати конкурсну документацію яка складається із підтверджуючих документів та конкурсної пропозиції.

  Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

  У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

  Підтвердні документи та конкурсна пропозиція подаються відповідно до порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.09.2012 № 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012р. за № 1655/21967.

  До підтвердних документів належать:

  - заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою;

  - копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи - підприємця);

  - згода на обробку персональних даних (для претендента - фізичної особи - підприємця);

  - копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

  - копія(ї) ліцензії(й);

  - проект завдання на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

  Конкурсна пропозиція претендентів має містити:

  - пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість;

  - калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт;

  - строк виконання робіт (у календарних днях).

  Відомості про місцезнаходження конкурсної комісії, контактні телефони: м. Алчевськ, вул. Леніна, 48, третій поверх зал засідань, телефони для довідок: 3-55-01; 3- 72- 44.


  Количество показов: 55

  Возврат к списку

  Роз'яснення щодо процедур отримання документів, необхідних для здійснення будівництва

  Алчевськ

  Праздники Украины

  © 2008, 2009
  Все права защищены
  Алчевский городской совет
  Адрес городского совета:
  94220, г. Алчевск, ул. Ленина, 48
  e-mail:
  Использование материалов разрешается при условии обязательной ссылки на источник
  al.lg.ua