Рус   Укр
Головна сторінка Мапа сайту Інтернет-приймальня

Попередня версія сайту
Аварійні та диспетчерські служби м.Алчевська

Попередня версія сайту
Генеральний план м.Алчевськ

Попередня версія сайту
Попередня версія сайту

2010 рік в Україні - рік ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років !

Алчевськ

Праздники Украины

ZCounter

Новини

  Алчевский городской совет и коммунальные предприятия Алчевска просят жителей города погасить задолженность за потребленные коммунальные услуги. /Гражданам города Алчевска! С 1 октября 2010 года управление труда и социальной защиты населения Алчевского городского совета (ул. Ленина, 16) будет осуществлять прием граждан по вопросам назначения субсидии на отопительный период по талонам. С 13 сентября 2010 года будет производиться предварительная запись на прием и выдача талонов на прием к специалистам в здании управления труда и социальной защиты населения (ул. Ленина, 16), КУ «Терцентр» (ул. Московская, 16) или по телефонам 2-14-78, 2-34-28, 2-04-68, и по мобильному телефону 050 -66 -89-149.С 1 августа консультации по заполнению заявлений и деклараций, можно получить по телефонам 2-14-78, 2-34-28, 2-04-68, по телефону «горячей линии» 2-71-10 и по мобильному телефону 050 -66 -89-149. ВНИМАНИЕ: Для назначения субсидии на отопительный период в расчет берется доход за предыдущие 6 месяцев (с апреля по сентябрь 2010 г. включительно) / С 01.10.2010 по 31.12.2010 отделом учета и распределения жилья проводится перерегистрация лиц, состоящих на учете нуждающихся в улучшении жилищных условий. Всем гражданам, состоящим на квартирном учете, необходимо срочно обновить документы в учетных делах: справку о составе семьи и прописке, документы, подтверждающие наличие льгот. За дополнительной информацией обращаться в отдел учета и распределения жилья исполнительного комитета ул. Ленина, 48, каб. 6, тел. 3-43-44, приемное время: с 8-00 до 17-00 часов, перерыв с 12-00 до 13-00 часов. / В связи с отравлением дикорастущими грибами жителей города (3 человека в тяжелом состоянии находятся в реанимационном отделении центральной городской больницы). Медики города бьют тревогу и просят не употреблять в пищу дикорастущие грибы /
  19.11.2010

  Електронна звітність – крок до майбутнього! >>>

  Один з пріоритетних напрямів в розвитку партнерських стосунків між органами державної податкової служби та платниками податків – подання звітності в електронному вигляді. Оскільки, подання звітності в електронному вигляді має багато переваг як для платників податків – економія робочого часу та коштів на придбання бланків, гарантоване оперативне відстеження змін до форм звітності, арифметичний контроль за показниками декларації, безпаперова технологія подання звітності, уникнення витрат часу на черги при поданні звітності, надходження підтвердження прийняття звітності, так і для працівників органів ДПС – оперативність обробки податкової звітності, суттєве скорочення часу на проведення перевірки щодо правомірності заявлених до відшкодування сум ПДВ та забезпечення своєчасного відшкодування.
  Для подання до органів ДПС податкових документів в електронному вигляді платник податків повинен мати:
  Спеціалізоване програмне забезпечення для формування податкових документів в електронному вигляді у затвердженому форматі (стандарті);
  Доступ до мережі Інтернет і можливість відправлення/приймання електронних повідомлень електронною поштою.
  Засіб криптографічного захисту інформації
  Чинні посилені сертифікати відкритих ключів, сформованих акредитованим центром сертифікації ключів для платника податків та уповноважених посадових осіб платника податків, підписи яких є обов’язковими для податкової звітності у паперовій формі.
  Договір про визнання електронних документів з органом ДПС за місцем реєстрації платника (у разі децентралізованої обробки подання).
  Підставою для прийняття податкового документу в електронному вигляді є :
  Його відповідність затвердженому формату (стандарту);
  Підтвердження ЕПЦ платника податків та його посадових осіб, підписи яких є обов’язковими для звітів у паперовій формі за умов, установлених ст.3 Закону № 852-IV;
  Чинність відповідного посиленого сертифіката ключа під час накладення ЕПЦ (підтверджується за допомогою позначки часу, отриманої від акредитованого центру сертифікації ключів, або якщо до моменту одержання електронного документа термін дії відповідного сертифіката не закінчився чи відповідний сертифікат не було скасовано/блоковано).
  Крім того, розділом ІІ „Адміністрування податків, зборів, (обов’язкових платежів)” передбачено подання декларації великими і середніми підприємствами виключно в електронній формі (підпункт 11.5.4 пункту 11.5 статті 11).
  Шановні платники податків, Алчевська ОДПІ заохочує вас до співробітництва та звертає увагу на можливість скористатися перевагами послуги передачі звітності у електронному вигляді.

  Алчевська ОДПІ  Повернення до списку

  © 2008, 2009
  Всі права захищені
  Алчевська міська рада
  Адреса міської ради:
  94220, м. Алчевськ, вул. Леніна, 48
  e-mail:
  Використання матеріалів дозволяється за умови обов’язкового посилання на джерело
  al.lg.ua