Главная страница Карта сайта Интернет-приемная

Аварийные и диспетчерские службы г.Алчевска
Аварийные и диспетчерские службы г.Алчевска

Кредитный калькулятор ипотеки
Кредитный калькулятор ипотеки

Калькулятор субсидий
Калькулятор субсидий

Предыдущая версия сайта
Предыдущая версия сайта

реабілітація дітей-інвалідів

Перечень адресов, по которым можно набрать воду в случае отсутстсвия водоснабжения | Список подвальных помещений для укрытия

27.11.2013

Реабілітація дітей-інвалідів

Відповідно до Порядку надання інвалідам і дітям-інвалідам реабілітаційних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 80, реабілітаційні послуги надаються дитині-інваліду відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій визначаються періодичність і об'єм їх надання.

Для надання реабілітаційних послуг в реабілітаційній установі державної або комунальної форми власності законний представник дитини-інваліда, звертається з відповідною заявою та документами, перелік яких визначається реабілітаційною установою, до управління праці та соціального захисту населення, де зареєстровано місце проживання дитини-інваліда.

Направлення дітей-інвалідів

до реабілітаційної установи за місцем їх проживання

На підставі поданих заявником документів управління розглядає їх протягом десяти днів та приймає рішення про направлення (або відмову) до реабілітаційної установи, про що письмово повідомляє заявника. Повний пакет документів передає до реабілітаційної установи за місцем проживання дитини-інваліда.

Направлення дітей-інвалідів

до обласних і міжрегіональних реабілітаційних установ

Управління праці та соціального захисту населення передає Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації заяву та документи для надання реабілітаційних послуг дитині-інваліду в обласній або міжрегіональній реабілітаційній установі.

Департамент соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації протягом десяти днів після надходження документів розглядає їх і приймає рішення про направлення (або відмову) до вибраної реабілітаційної установи, про що письмово повідомляє управління праці та соціального захисту населення, де зареєстровано місце проживання дитини-інваліда та заявникові. Повний пакет документів направляє до обласної або міжрегіональної реабілітаційної установи.

За консультацією та більш детальною інформацією необхідно звертатися до інформатора Єдиної приймальні управління праці та соціального захисту населення Алчевської міської ради (вул. Леніна, 16) або за телефонами 91053, 21524, 0506689149. 

Роз'яснення щодо процедур отримання документів, необхідних для здійснення будівництва

Алчевськ

Праздники Украины

© 2008, 2009
Все права защищены
Алчевский городской совет
Адрес городского совета:
94220, г. Алчевск, ул. Ленина, 48
Использование материалов разрешается при условии обязательной ссылки на источник
al.lg.ua