Главная страница Карта сайта Интернет-приемная

Аварийные и диспетчерские службы г.Алчевска
Аварийные и диспетчерские службы г.Алчевска

Новая версия сайта
Сайт Администрации города Алчевска

Предыдущая версия сайта
Предыдущая версия сайта

організація проведення безоплатного капітального ремонту власного житлового будинку, квартири

Перечень адресов, по которым можно набрать воду в случае отсутстсвия водоснабжения | Список подвальных помещений для укрытия

27.11.2013

Організація проведення безоплатного капітального ремонту

власного житлового будинку, квартири

Відповідно до порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 № 565, управління праці та соціального захисту населення Алчевського міської ради веде прийом заяв на проведення безоплатного капітального ремонту пільгової категорії громадян.

Відповідно до Порядку проводиться безоплатний капітальний ремонт житлових будинків і квартир тих осіб, що мають право:

1) згідно із Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»:

на безоплатний капітальний ремонт власних житлових будинків і квартир (пункт 8 частини першої статті 13) – інвалідів війни та прирівняних до них осіб;

на безоплатний капітальний ремонт власних житлових будинків (пункт 8 частини першої статті 15) – осіб, на яких поширюється чинність зазначеного Закону;

на безоплатний капітальний ремонт житлових будинків і квартир, що перебувають у їх власності (пункт 10 частини першої статті 16), – осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;

2) згідно із Законом України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні» на безоплатний капітальний ремонт житлових будинків і квартир, що перебувають у їх власності, або компенсацію пов'язаних з цим витрат у разі його проведення власними силами (пункт 10 частини першої статті 9) – осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною;

3) згідно із Законом України «Про жертви нацистських переслідувань»:

на безоплатний капітальний ремонт власних житлових будинків і квартир (пункт 8 частини першої статті 6-2) – колишніх малолітніх в'язнів концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаних інвалідами;

на безоплатний капітальний ремонт власних житлових будинків (пункт 8 частини першої статті 6-4) – дружин (чоловіків) померлих жертв нацистських переслідувань.

Безоплатний капітальний ремонт власних житлових будинків і квартир проводиться за місцем постійного проживання і реєстрації особи, що має право на капітальний ремонт.

Безоплатному капітальному ремонту підлягає житловий будинок чи квартира, які належать особі, що має право на пільгу, на праві приватної, зокрема спільної, власності.

Безоплатний капітальний ремонт проводиться виходячи з розрахунку 21 кв. метр загальної площі будинку, квартири на кожну особу, що має право на пільгу.

Для проведення безоплатного капітального ремонту особа, що має право на пільгу, подає до управління праці та соціального захисту населення за місцем свого постійного проживання і реєстрації письмову заяву за формою.

У разі коли серед членів сім'ї особи, що має право на пільгу, які проживають і зареєстровані у тому самому будинку, квартирі, є особи, що мають право на таку саму пільгу, вони також подають заяву до органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування. При цьому подані заяви розглядаються разом.

У місті Алчевську створена Комісія для вирішення питання щодо проведення безоплатного капітального ремонту пільгової категорії громадян.

Комісія після обстеження будинку, квартири складає перелік, визначає види і обсяги робіт, які необхідно виконати, з урахуванням строку проведення останнього капітального ремонту та орієнтовної тривалості ефективної експлуатації елементів будинку, квартири, визначеної правилами утримання житлових будинків та прибудинкових територій.

За результатами обстеження будинку, квартири складаються дефектний акт, кошторисний розрахунок і визначається загальна вартість капітального ремонту.

На підставі визначеної загальної вартості капітального ремонту розраховується вартість капітального ремонту 1 кв. метра будинку, квартири.

Вартість безоплатного капітального ремонту визначається як добуток вартості капітального ремонту 1 кв. метра будинку, квартири та площі, яка належить особі, що має право на пільгу, на праві приватної, зокрема спільної, власності у таких будинку, квартирі. При цьому площа не може перевищувати 21 кв. метра загальної площі будинку, квартири.

За заявою особи, щодо якої прийнято рішення про проведення безоплатного капітального ремонту, комісія приймає рішення про виконання межах вартості безоплатного капітального ремонту одного чи кількох видів ремонтних робіт, визначених за результатами обстеження (перекриття всієї площі покрівлі, заміна віконних рам, перекриття всієї площі підлоги будинку тощо).

Кошторисний розрахунок і вартість безоплатного капітального ремонту затверджуються рішенням виконавчого комітету Алчевської міської ради за поданням комісії і не підлягають зміні.

Для подачі заяви для проведення безоплатного капітального ремонту необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення Алчевської міської ради (вул. Леніна, 16).

При собі мати:

1. Паспорт.

2. Ідентифікаційний номер.

3. Пільгове посвідчення.

4. Документи, які підтверджують право власності на житло.

За консультацією та більш детальною інформацією необхідно звертатися до інформатора Єдиної приймальні управління праці та соціального захисту населення Алчевської міської ради (вул. Леніна, 16) або за телефонами 91053, 0506689149. 

Новая версия сайта
Сайт Администрации города Алчевска