Главная страница Карта сайта Интернет-приемная

Аварийные и диспетчерские службы г.Алчевска
Аварийные и диспетчерские службы г.Алчевска

Новая версия сайта
Сайт Администрации города Алчевска

Предыдущая версия сайта
Предыдущая версия сайта

Забезпечення житлом

Перечень адресов, по которым можно набрать воду в случае отсутстсвия водоснабжения | Список подвальных помещений для укрытия

30.01.2012

Формується Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2011 р. № 238 «Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов» та у зв’язку із затвердженням Форми подання інформації до Єдиного державного реєстру (далі – ЄДР) відділом обліку та розподілу житла виконавчого комітету Алчевської міської ради проводиться робота щодо забезпечення внесення до ЄДР інформації про громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті міської ради.

Всім особам, які перебувають на квартирному обліку та не пройшли перереєстрацію, необхідно терміново надати наступні документи:

1. Довідку з місця проживання про склад сім'ї та прописку (форма 3).

2. Копію документа, що підтверджує особу (паспорт, свідоцтво про народження) заявника і членів його сім'ї;

3. Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру заявника і членів його сім'ї, в т.ч. неповнолітніх.

4. Копію технічного паспорта й свідоцтва про право власності на жиле приміщення, яке перебуває у власності заявника та/або членів його сім’ї.

5. Довідки з місця роботи (навчання) заявника та членів сім'ї.

6. Копії документів, що підтверджують право на надання пільг.

Документи надавати до відділу обліку та розподілу житла виконавчого комітету Алчевської міської ради (вул. Леніна, 48, кабінет № 6 з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 13.00).

Телефон для довідок 3 43 44.

Наполегливо нагадуємо керівникам підприємств, які самостійно здійснюють облік громадян, що потребують поліпшення житлових умов, про необхідність збору відповідних документів для підготовки подання даних до ЄДР у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2011 р. № 238 «Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов», та затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 17.05.2011р. № 47 «Форми подання інформації до Єдиного державного реєстру…


11.08.2011

У зв’язку з формуванням Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, всім особам, які перебувають на квартирному обліку, необхідно пройти перереєстрацію та надати наступні документи:

1. Довідка з місця проживання про склад сім'ї та прописку (форма 3).

2. Копія документа, що підтверджує особу (паспорт, свідоцтво про народження), копія картки фізичної особи – платника податків заявника і членів його сім'ї.

3. Копія технічного паспорта й свідоцтва про право власності на жиле приміщення, яке перебуває у власності заявника та/або членів його сім’ї.

4. Довідки з місця роботи (навчання) заявника та членів сім'ї.

5. Копії документів, що підтверджують право на надання пільг.

Документи надавати до відділу обліку та розподілу житла виконавчого комітету Алчевської міської ради (вул. Леніна, 48, каб. 6).

Телефон для довідок 3 43 44