Главная страница Карта сайта Интернет-приемная

Аварийные и диспетчерские службы г.Алчевска
Аварийные и диспетчерские службы г.Алчевска

Новая версия сайта
Сайт Администрации города Алчевска

Предыдущая версия сайта
Предыдущая версия сайта

Міська рада

Перечень адресов, по которым можно набрать воду в случае отсутстсвия водоснабжения | Список подвальных помещений для укрытия

АЛЧЕВСЬКА МІСЬКА РАДА

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ - ПЕРША СЕСІЯ

Р І Ш Е Н НЯ"23" грудня 2010р.                                                                              м. Алчевськ № 1/108Про організацію депутатської діяльності
у багатомандатному виборчому окрузі

З метою організації депутатської діяльності у багатомандатному виборчому окрузі, виконання обов’язків депутатів перед виборцями, створення сприятливих умов для реалізації конституційного права громадян на особисте звернення до представників органів місцевого самоврядування, забезпечення своєчасного розв’язання питань та проблем, що порушуються у зверненнях громадян, враховуючи особливості формування складу місцевих рад на чергових місцевих виборах 31 жовтня 2010 року, до правового врегулювання цих питань у законодавчому порядку, керуючись частиною другою статті 102 Конституції України, статтею 28 Закону України «Про звернення громадян», статтями 10, 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та згідно з частиною другою статті 49 та частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», -

міська рада ВИРІШИЛА:

1. Визначити, що депутати Алчевської міської ради шостого скликання, які обрані в одномандатних мажоритарних виборчих округах, здійснюють прийом виборців в депутатських приймальнях кожен перший четвер кожного місяця з 15.00 годин.

Дислокацію депутатських приймальних затвердити (додається).

2. Погодитись з пропозицією фракції Партії регіонів в Алчевській міській раді шостого скликання стосовно організації прийому виборців депутатами Алчевської міської ради шостого скликання – членами Партії регіонів, які обрані по багатомандатному виборчому округу межі якого збігаються з межами міста Алчевська, в громадській приймальні Алчевської міської організації Партії регіонів (проспект Металургів, 1, кім. 38).

Прийняти до уваги зобов’язання фракції Партії регіонів в Алчевській міській раді шостого скликання організувати щоденне (за винятком вихідних, неробочих та святкових днів) чергування депутатів в громадській приймальні з 15.00 години.

3. Погодитись з пропозицією фракції Комуністичної партії України в Алчевській міській раді шостого скликання стосовно організації прийому виборців депутатами Алчевської міської ради шостого скликання – членами Комуністичної партії України, які обрані по багатомандатному виборчому округу межі якого збігаються з межами міста Алчевська, в приміщенні міського комітету Комуністичної партії України (вул. Калініна, 11, кім. 78).

Прийняти до уваги зобов’язання фракції Комуністичної партії України в Алчевській міській раді шостого скликання організувати щотижнево у середу (за винятком вихідних, неробочих та святкових днів) чергування депутатів в приміщенні міського комітету Комуністичної партії України з 15.00 до 17.00 години.

4. Врахувати пропозиції та визначити, що депутати – члени фракції політичної партії «Сильна Україна» в Алчевській міській раді шостого скликання Робочий О.Р. та Филипченко О.М. здійснюють прийом виборців у перший четвер кожного місяця з 15.00 години в приміщеннях, відповідно, КЗ «Алчевська українська гуманітарна гімназія» (вул. Гагаріна, 35) та Алчевська середня спеціалізована школа № 1 з поглибленим вивченням англійської мови з 1-го класу ім. Х. Алчевської (вул. Набережна, 1).

5. Врахувати пропозиції та визначити, що депутати Алчевської міської ради шостого скликання Кириченко М.Є. та Кучер Г.Я., обрані за партійним списком Алчевської міської організації Прогресивної соціалістичної партії України здійснюють прийом виборців щотижня у понеділок з 15.00 до 16.00 години та у п’ятницю з 16.00 до 17.00 години у приміщенні громадської приймальні Алчевської міської організації Прогресивної соціалістичної партії України, (вул. Леніна, 3, 2-й поверх).

6. Врахувати пропозицію та визначити, що депутат Алчевської міської ради шостого скликання Новиков В.О., обраний за партійним списком Алчевської міської організації політичної партії «Фронт Змін» здійснює прийом виборців у перший четвер кожного місяця в приміщенні Палацу культури хіміків (вул. Кірова, 19) з 15.00 до 17.00 години.

7. У випадку, коли депутат Алчевської міської ради має намір додатково до визначеного вище проводити прийом виборців, вирішення організаційних питань покладається на цього депутата, в тому числі за рахунок коштів, які отримує депутат з міського бюджету на відшкодування видатків, пов’язаних з депутатською діяльністю.

8. З метою узагальнення стану виконання депутатами Алчевської міської ради шостого скликання своїх обов’язків у виборчому окрузі, передбачених статтею 10 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», визначити, що депутати ради в останній день місяця надають інформацію про проведення прийому виборців за поточний місяць до відділу організаційного забезпечення роботи міської ради.

9. Стан роботи з організації прийому виборців розглядати не рідше одного разу на рік на пленарних засіданнях ради за поданням відділу організаційного забезпечення роботи міської ради.

10. Звіти депутатів Алчевської міської ради шостого скликання про свою роботу перед виборцями проводити щорічно, в жовтні місяці.

Орієнтовні строки та порядок проведення звітів депутатів Алчевської міської ради шостого скликання перед виборцями визначається рішенням міської ради.

11. Інформування виборців депутатами Алчевської міської ради шостого скликання про роботу міської ради та її органів, про виконання планів і програм економічного і соціального розвитку, інших міських програм, міського бюджету, рішень ради і доручень виборців проводити не рідше одного разу на півріччя у строки, визначеними відповідними рішеннями міської ради.

12. Визначити, що депутат Алчевської міської ради шостого скликання зобов’язаний брати участь у громадських слуханнях з питань, що стосуються його виборчого округу, в організації виконання рішень ради та її органів, доручень виборців, у масових заходах, що проводяться органами місцевого самоврядування на території громади або виборчого округу.

Інформування депутатів про заплановані заходи здійснює відділ організаційного забезпечення роботи міської ради.

13. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань депутатської діяльності, прав та свобод громадян (Держій І.М.)


Міський голова                                                                                                                      В.Є. ЧубДодаток


до рішення міської ради

від 23 грудня 2010 року
№ 1/108

 
Дислокація депутатських приймальних

№ з/п

Місце

розташування депутатської приймальні

Адреса

1.

КЗ «Дошкільний освітній заклад № 28 «Буратіно»

вул. Піонерська, 2

2.

КЗ «Навчально-виховний комплекс середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад «Злагода»

вул. Котовського, 12

3.

КЗ «Навчально-виховний комплекс середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад «Світанок»

вул. Чайковського, 6

4.

Алчевська дитяча музикальна

школа № 1 ім. Івана Алчевського

вул. Московська, 3

5.

КЗ «Середня загальноосвітня

школа № 3 I-III ступенів»

вул. Горького, 24

6.

Палац культури хіміків

вул. Кірова, 19

7.

КЗ «Середня загальноосвітня

школа № 24 I-III ступенів»

вул. Франка, 76

8.

КП «Алчевське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства»

вул. Філатова,19

9.

КЗ «Алчевський центр дитячої та юнацької творчості»

вул. Горького, 55

10.

Алчевська середня спеціалізована школа № 22 з поглибленим вивченням предметів фізико-математичного циклу при Донбаському державному технічному університеті

вул. Московська, 17

11

КЗ «Середня загальноосвітня

школа № 17 І-Ш ступенів»

вул. Гагаріна, 34

12.

Будівля колишньої середньої загальноосвітньої

школи № 5 І-ІІІ ступенів

вул. Липовенка, 20

13.

КЗ «Алчевська українська гуманітарна гімназія»

вул. Гагаріна, 35

14.

Будівля колишньої середньої загальноосвітньої

школи № 23 І-ІІІ ступенів

вул. Запорізька, 161

15.

Комітет мікрорайону «Лиман»

вул. Станіславського, 1

16.

КЗ «Середня загальноосвітня

школа № 7 І-Ш ступенів»

вул. Станіславського, 7

17.

КЗ «Алчевська інформаційно-технологічна гімназія»

вул. Леніна, 122

18.

Центр зайнятості

вул. Леніна, 114

19.

КЗ «Навчально-виховний комплекс середня загальноосвітня

школа І-II ступенів – ліцей № 11»

вул. Леніна, 89

20.

КЗ «Алчевська соціально-економічна гімназія»

вул. Леніна, 85а

21.

КЗ «Алчевська дитячо-юнацька спортивна школа № 1»

пр. Металургів, 3

22.

КЗ «Алчевська гімназія»

вул. Леніна, 41а

23.

Комунальна загальноосвітня

школа І-Ш ступенів № 12

пр. Металургів, 11а

24.

Алчевський індустріальний технікум ДонДТУ

вул. Дунауйвароська, 14

25.

КЗ «Середня загальноосвітня

школа № 6 І-Ш ступенів»

вул. Гмирі, 15

26.

КЗ «Середня загальноосвітня

школа № 15 І-Ш ступенів»

вул. Фрунзе, 32а

27.

КЗ «Алчевська середня спеціалізована школа № 1 з поглибленим вивченням англійської мови з 1-го класу

ім. Х. Алчевської»

вул. Набережна, 1

       Секретар міської ради                                                                                                   М.І. Чуниха
Новая версия сайта
Сайт Администрации города Алчевска

© 2008 - 2021
Все права защищены
Алчевский городской совет


Использование материалов разрешается при условии обязательной ссылки на источник
al.lg.ua
">